4 miejsca, które warto zobaczyć w Warszawie

Odwiedzasz za parę dni Warszawę? Chcesz wiedzieć co zwiedzić, by dokładnie przekonać się na własne oczy jak to wygląda? A może chcesz urozmaicić swoje wyjście w Warszawie? Zapoznaj się z listą czterech miejsc, które jednak warto zobaczyć podczas pobytu w owej Warszawie.

4 Syrenka


Symbolem owej Warszawy w jej herbie, jest właśnie słynna syrenka czyli dokładniej tłumaczyć pół-kobieta pół-ryba. W tym mieście można zobaczyć jej dwa pomniki, a też mnóstwo dekoracji wykorzystujących owy motyw syrenki. Jeden z omawianych właśnie pomników mieści się na Rynku Starego Miasta a drugi jej pomnik został zbudowany niedaleko Mostu Świętokrzyskiego.

3 Pole Mokotowskie


Lubisz naturę i ciszę? Lubisz spacerować podczas zachodu słońca przy drzewach? I owej naturze? To właśnie miejsce wymarzone dla ciebie Pole Mokotowskie tym właśnie się wyróżnia na tle innych miejsc. Wyróżnia się też mnóstwem drzew, sztucznym stawem a też i kilkoma pubami.

2 Muzeum Narodowe w Warszawie


Owe muzeum jest dosyć duże i łatwo jest stracić tu poczucie czasu i wędrować po tym muzeum parę godzin. A dlaczego tak jest? Dlatego, iż owe muzeum posiada różnorodny wybór i wiele przeróżnych dzieł sztuki, jednak nic nie przebije dzieła Matejki a jest nim żywy obraz „Bitwa pod Grunwaldem”.. Wspaniały sam budynek w świetnej lokalizacji i układu. Nawigacja doprowadzi Ciebie szybko do celu

1 Ogród Saski


To coś co lubią ludzie, którzy uwielbiają naturę. Piękne ogrody, w których można sobie usiąść relaksować się widokami i obserwować mieszkańców. Gwarantuje się tam super, spacer i miły czas przy naturze.

Miejsca, które zostały wymienione to nie wszystkie jest ich o wiele i jeszcze raz wiele więcej, niż tu wymienione, ale te najbardziej warto zobaczyć samemu na własne oczy. Zabierają wdech w piersi są bardzo urocze i praktycznie dla każdej osoby, która chce choć trochę zwiedzić miasto Warszawie i ma trochę czasu, żeby tam się przespacerować.