Wakacje z dziećmi! Gdzie się wybrać i jak spędzić czas?

Wakacyjny urlop z dziećmi to swojego rodzaju wyzwanie. Najlepiej wybrać miejsce, w którym wypoczną dorośli, ale również będą dostępne atrakcje dla dzieci, tak by każdy miał coś dla siebie. Do tego, jeśli mamy zapewnioną bliskość natury, ładne krajobrazy i nieco udogodnień, możemy spodziewać się iście udanych wakacji. Jak się okazuje, fajnych miejsc, polecających się całym rodzinom, nie trzeba daleko szukać!

Gdzie zatem w Polsce wyjechać na wakacje z dziećmi?

Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek! To zdecydowanie jedno z tych miejsc, w którym nie będą nudzić się zarówno starsi, jak i młodsi. Krótko, ujmując idealne miejsce na wakacje z dziećmi. Ośrodek ten zlokalizowany jest na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w wiosce Borki i jest naprawdę pełen atrakcji! Główną rozrywką, której nie można, tu ominąć jest Świat Solnych Skał, czyli przygodowo-edukacyjny park tematyczny. Dostępne też są boiska sportowe, park linowy, mini golf, stadnina koni oraz quady i gokardy. Znajdzie się też coś dla błogiego relaksu, czyli kąpieliska, czy też groty solne.

Dolina Charlotty! To obiekt zlokalizowany w pięknych okolicznościach przyrody. Otoczenie lasów i jezior zdecydowanie sprzyja tu wypoczynkowi. Dodatkowo dorośli mogą tu skorzystać ze strefy SPA, a wieczór spędzić w pubie z kręglami i bilardem. pPoza tym to prawdziwy raj dla maluchów! Mają tu dostępne place zabaw, gry planszowe oraz mogą zwiedzić Zoo, Wodne Safari, czy też Fokarium! Całą rodziną można wybrać się na spływ kajakowy lub wycieczkę rowerową.

Columbus Rowy nad Bałtykiem, to kolejny obiekt, który zachwyca bliskością natury i otaczającymi pięknymi krajobrazami. Tuż obok obiektu mamy dostępną piaszczystą plażę, bezkresne Morze Bałtyckie, a to wszystko w otoczeniu, wiecznie zielonych, sosnowych lasów. Miejsce posiada wiele udogodnień, zatem dorośli mogą się tu maksymalnie odprężyć. Natomiast dla dzieciaków przez cały sezon organizowane są liczne animacje: warsztaty artystyczne, zajęcia sportowe, różnego rodzaju spektakle, a nawet dziecięce dyskoteki. To miejsce gwarantuje wiele radosnych chwil!