Romantyczny wyjazd na sylwestra. Sprawdź polecane miejsca

Niektórzy preferują spędzanie Sylwestra w domu, inni decydują się na świetną zabawę nad morzem, w hotelu ze SPA, w górskiej chatce. Można również zdecydować się na wycieczkę last minute do ciepłych krajów. Możliwości jest mnóstwo, nie trzeba nawet opuszczać Polski. Świetną opcją będzie przeznaczenie kilku dni na wspaniałą zabawę, romantyczny pobyt pozwalający na cieszenie się swoim towarzystwem poza domem. Warto oczywiście zaplanować wszystko z wyprzedzeniem, aby pobyt przebiegł bezproblemowo.

Gdzie warto spędzić Sylwestra we dwoje?

Zakochanej parze można śmiało polecić pobyt w hotelu ze SPA, który oferuje rozmaite atrakcje. Jest to wspaniała okazja do tego, aby zapomnieć o obowiązkach dnia codziennego, zrelaksować się i w pełni odpocząć. Możliwe staje się skorzystanie z basenów, saun, masaży i rozmaitych zabiegów pielęgnacyjno-kosmetycznych. W zależności od preferencji, można spędzić noc sylwestrową w wersji slow lub podczas wystrzałowej zabawy. Oczywiście z okazji Sylwestra nie brakuje imprez masowych w plenerze z występami znanych muzyków. Będzie to świetna opcja dla osób, którym nie przeszkadza świętowanie nocy w tłumie. Warto przejrzeć dostępne imprezy organizowane w większych miastach w Polsce, aby znaleźć dla siebie najkorzystniejszą ofertę. Wizyta w obcym miejscu to również świetna okazja do jego zwiedzenia. Wspólna wycieczka turystyczna sprawdzi się idealnie dla par lubiących aktywny wypoczynek. 

Nowy rok można powitać także w egzotycznym miejscu. Odbycie zagranicznej podróży umożliwi spełnienie wspólnego marzenia. Można wygrzewać się w krajach takich jak Sri Lanka, Zanzibar, Malediwy, Dominikana, Kuba. Ciekawą opcją jest także spędzenie Sylwestra na luksusowym promie, na którym nie brakuje między innymi nocnej imprezy. Polski Bałtyk kojarzy się głównie z letnimi wakacjami, spacerowaniem po ciepłym piasku na plaży, kąpielami. Warto jednak odwiedzić nadmorską miejscowość zimą i zobaczyć morze w zupełnie innej odsłonie. Oczom ukaże się przepiękna sceneria, można liczyć na romantyczny klimat. Wiele klubów i hoteli organizuje imprezy z muzyką na żywo. Niezapomnianym przeżyciem będzie impreza tematyczna, na którą przychodzi się w określonym stroju.

A może tego roku Sylwester w górskiej destynacji?

Noworoczne szaleństwo na stokach to niezwykle kusząca opcja dla wielu par. W Polsce nie brakuje godnych polecenia destynacji górskich. Najpopularniejszymi kierunkami są Zakopane, Beskid Śląski, Krynica-Zdrój. Można liczyć na pełne wyżywienie, mnogość atrakcji, zorganizowany bal sylwestrowy. Znakomita zabawa połączona z aktywnym spędzaniem czasu to przepis na udany wyjazd. Zimowe krajobrazy górskie zapierają dech w piersiach. Kurorty mają przygotowane specjalne oferty na okres noworoczny. 

Można liczyć na kuligi, grille z regionalnymi przysmakami, ogniska przy dźwiękach góralskiej muzyki. Na gości czekają koncerty znanych osób, pokazy sztucznych ogni i laserów. Godny polecenia jest sylwester w górach spędzony w wynajętym domku, aby móc cieszyć się swoim towarzystwem z dala od zgiełku miasta i tłumów. Przytulna chatka pośród gór i lasów z kominkiem to gwarancja stworzenia nastrojowego klimatu.